Om oss

Maksimer – med fokus på lønnsomhet

Maksimer ble etablert i 2009, og fokuserer utelukkende på å levere lønnsomme nettsteder for kundene. Vi bistår alt fra små og mellomstore bedrifter, til store krevende innen bank/finans og offentlig sektor med deres nettløsninger. Vi har kontorer i Bergen, Stavanger og Oslo.

Maksimer AS, Vestland
Edvard Griegs Vei 3, 3. etasje
N-5059 Bergen

Maksimer AS, Rogaland
Forum Jæren, 16. etasje Hetlandsgata 9
N-4344 Bryne

Maksimer AS, Oslo
co/Spaces
Apotekergata 10
N-0180 Oslo

E-post: post@maksimer.no
Telefon: +47 55 91 31 35
Org. nr: 979 498 047 MVA

Menneskene

Nils-Fredrik Winther-Kaland

@: nils-fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 932 54 905

Anders-Meyer Eldøy

@: anders@maksimer.no
Tel.: +47 466 67 746

Kim Bruland

@: bruland@maksimer.no

Ingvild Fantoft Grutle

@:ingvild@maksimer.no
Tel.: +47 415 14 631

Morten Jørs

@: morten@maksimer.no
Tel.: +47 90 87 15 25

Kjetil Knarvik Sande

@:kjetil@maksimer.no

Øyvind Flatekval

@: flatekval@maksimer.no
Tel.: +47 488 84 197

Maren Grimstad

@: maren.grimstad@maksimer.no

Petter Alstad

@:petter@maksimer.no

Maja Markegård

@:maja@maksimer.no

Dominykas Gelucevičius

@:domas@maksimer.no

Thomas Karl Andersson

@:thomas@maksimer.no

Branko Kragovic

@:

Nenad Conic

@: nenad@maksimer.no

Kim Bertelsen

@:kim@maksimer.no

Aleksandar Atlagic

@: aleksandar@maksimer.no

Uros Tasic

@: uros@maksimer.no

Tina Kvist

@: tina@maksimer.no

Nikola Ristic

@: nikola@maksimer.no

Milena Bimbasic

@: milena@maksimer.no

Tony Berg

@: tony@maksimer.no

Alexey Dorofeev

@: alexey@maksimer.no

Fredrik Søfteland

@: fredriksofteland@maksimer.no

Lazar Momcilovic

@: lazar@maksimer.no

Marte Herness

@: marte@maksimer.no

Nikola Djuric

@: nikoladjuric@maksimer.no

Marius Anfindsen

@: marius@maksimer.no

Johan Falk

@: johan@maksimer.com

Miljan Misovic

@: miljan@maksimer.no

Simon Konglevoll Lønnestad

@: simon@maksimer.no

Dag Henrik Sørensen

@: daghenrik@maksimer.no

Johan Bakketeig

@: bakketeig@maksimer.no

Milica Grcic

@: milica@maksimer.no

Christian Hjellestad

@:

Camilla Hovden

@:

Isak Irgens

@: isak.irgens@maksimer.no

Jostein Nyquist

@: jostein.nyquist@maksimer.no

Caroline Christiansen

@: caroline.christiansen@maksimer.no

Andrius Vasiliauskas

@: andrius.vasiliauskas@maksimer.no

Svenn Finnvold

@: svenn.finnvold@maksimer.no

Tom-Henning Hope

@: tom-henning.hope@maksimer.no

Marko Stancic

@: marko.stancic@maksimer.no