Maksimer

Siden dag én har vårt fokus vært å øke konverteringsrater. Fokuset på lønnsomhet kombinert med vår kunnskap og erfaring om teknologi, brukeropplevelse og digitalmarkedsføring for nettbutikker, gjør oss til en ideell partner for merkevarer som ønsker å ta sin nettbutikk til neste nivå.

Fra januar 2022 teller vi 50 e-handelseksperter, med kontorer i Norge, Sverige og Serbia.

Har du en utfordring til oss? Ta kontakt →

Vi er alltid på utkikk etter dyktige kollegaer!
Se hvordan det er å jobbe her →

Maksimer AS, Vestland
Edvard Griegs Vei 3, 3. etasje
N-5059 Bergen

Maksimer AS, Rogaland
Forum Jæren, 16. etasje Hetlandsgata 9
N-4344 Bryne

Maksimer AS, Oslo
Møllergata 24, 4. etasje
N-0179 Oslo

E-post: post@maksimer.no
Telefon: +47 55 91 31 35
Org. nr: 979 498 047 MVA

Menneskene

Nils-Fredrik Winther-Kaland

@: nils-fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 932 54 905

Anders-Meyer Eldøy

@: anders@maksimer.no
Tel.: +47 466 67 746

Ingvild Fantoft Grutle

@: ingvild@maksimer.no
Tel.: +47 415 14 631

Morten Jørs

@: morten@maksimer.no
Tel.: +47 90 87 15 25

Kjetil Knarvik Sande

@: kjetil@maksimer.no

Øyvind Flatekval

@: flatekval@maksimer.no
Tel.: +47 488 84 197

Maren Grimstad

@: maren.grimstad@maksimer.no

Petter Alstad

@: petter@maksimer.no

Maja Markegård

@: maja@maksimer.no

Dominykas Gelucevičius

@: domas@maksimer.no

Espen Munthe

@: espen.munthe@maksimer.com

Luis Carvajal

@: luis.carvajal@maksimer.com

Nenad Conic

@: nenad@maksimer.no

Kim Bertelsen

@: kim@maksimer.no

Aleksandar Atlagic

@: aleksandar@maksimer.no

Uros Tasic

@: uros@maksimer.no

Tina Kvist

@: tina@maksimer.no

Nikola Ristic

@: nikola@maksimer.no

Milena Bimbasic

@: milena@maksimer.no

Tony Berg

@: tony@maksimer.no

Alexey Dorofeev

@: alexey@maksimer.no

Fredrik Søfteland

@: fredriksofteland@maksimer.no

Lazar Momcilovic

@: lazar@maksimer.no

Marte Herness

@: marte@maksimer.no

Nikola Djuric

@: nikoladjuric@maksimer.no

Marius Anfindsen

@: marius@maksimer.no

Johan Falk

@: johan@maksimer.com

Miljan Misovic

@: miljan@maksimer.no

Simon Konglevoll Lønnestad

@: simon@maksimer.no

Dag Henrik Sørensen

@: daghenrik@maksimer.no

Johan Bakketeig

@: bakketeig@maksimer.no

Milica Grcic

@: milica@maksimer.no

Christian Stueland

@: christian.stueland@maksimer.com

Camilla Hovden

@:

Jostein Nyquist

@: jostein.nyquist@maksimer.no

Caroline Christiansen

@: caroline.christiansen@maksimer.no

Andrius Vasiliauskas

@: andrius.vasiliauskas@maksimer.no

Svenn Finnvold

@: svenn.finnvold@maksimer.no

Tom Hope

@: tom.hope@maksimer.no

Marko Stancic

@: marko.stancic@maksimer.no

Therese Bengtsson

@: therese.bengtsson@maksimer.com

Mladena Kukic

@: mladena.kukic@maksimer.com

Kristina Stephensen

@: kristina.stephensen@maksimer.no

Ole Vegar Pedersen

@: olevegar.pedersen@maksimer.com

Stefan Jocic

@: stefan.jocic@maksimer.com

Petter Ahlqvist

@: petter.ahlqvist@maksimer.com

Nikola Milovac

@: nikola.milovac@maksimer.com

Eivind Tangen

@: eivind.tangen@maksimer.com

Julie Solli

@: julie.solli@maksimer.com

Peter Honoré

@: peter.honore@maksimer.com

Jon Sköld

@: jon.skold@maksimer.com

Ida Marie Thyssen

@: ida.marie.thyssen@maksimer.com

Christian Konow

@: christian.konow@maksimer.com

Kay Telle Hoel

@: kay.telle.hoel@maksimer.com

Kristian Silli Nessa

@: kristian.nessa@maksimer.com

Øystein Østre

@: oystein.ostre@maksimer.com

Martin Strøm

@: martin.strom@maksimer.com

Jan-Kristian Reierstad

@: jan-kristian@maksimer.com